Hakkımızda

CK TEKNOLOJİ , ana iş modeli teknoloji alanındaki hizmetleri aynı çatı altında toplayarak müşterilerine komple çözümler üretmek ve onların teknolojiden en verimli şekilde faydalanmasını sağlamak olan bir şirkettir. Bu sayede müşterilerinin üretim, rekabet ve iş gücünün artması mümkün olmaktadır. Bu amaç ile personelini sektördeki eğitimli kişilerden seçerek,araç gereç ve ekipmanlar ile desteklemektedir. Aynı zamanda projelerin sürekli yeni teknolojilerle geliştirilebilmesi için personel eğitimine çok önem vermektedir.
Şirket yapısı 2 ana gruptan oluşmaktadır;
Makine otomasyonu ve Özel Yazılım Hizmetleri,
Zayıf akım ve elektronik taahhüt hizmetleridir.

Zayıf Akım Elektronik grubu;
Müşterinin ihtiyaçlarına yönelik elektronik hizmetler;
-Analog adresli veya Konvansiyonel yangın algılama ve ihbar sistemleri
-IP Kamera sistemleri
-FM200 otomatik yangın söndürme
-Telefon santrali,
-Network ürünleri,
-Hırsız alarm sistemleri
-Parmak izli Kartlı güvenli geçiş sistemleri,
-Kesintisiz güç kaynakları (UPS), sistemleri
-Personel devam takip sistemleri
-Proje bazlı bakır-Fiber bina kablolaması,
-Sistem odaları için özel izleme ve log sistemleri
-Turnike ve bariyer uygulamaları,
Bu hizmetlerin yanında servis anlaşmalı müşterilerine tüm elektronik sistemlerinin arıza desteği ve eğitimi gibi hizmetler vermektedir.

Üye Takip Yazılımı

 

 

 

beijer sakarya, fatek sakarya, sakarya otomasyon, elektronik revizyon, beijer yazılım, fatek yazılım, beijer hmi, fatek plc, siemens plc, mitsubishi plc, omron plc, elektronik otomasyon, pres otomasyonu, hat otomasyonu, plc programlama, makine revizyon, sakarya elektronik otomasyon revizyon plc hmi programlama projelendirme, kart tamiri, elektronik kart tamiri, siemens ikinci el, ikinci el elektronik malzeme, ikinci el otomasyon malzemeleri, yangın algılama sistemleri, hırsız ihbar sistemleri, yangın algılama sakarya, özel yazılım, ggs, rfid sistemleri, hgs sistemleri, kartlı geçiş, üye takip sistemi, üye takip yazılımı, özel yazılım hizmetleri, zayıf akım taahhüt, fiber altyapı, telefon santrali, dahua xvr, dahua nvr,